Celulitida

Program proti celulitidě

Metoda Anneke Khouw Body Contour, je velmi úspěšná a již mnoho let funguje a pochází z Německa.
Péče probíhá – klientka se zváží a změří v oblasti břicha, hýždí, boků, stehen a kolen. Pak následuje podpora lymfatických cest pomocí vysokofrekvenčního přístroje.

Poté na břicho, nohy, hýždě a další části těla se nanáší gel z moř. řas Anneke Khouw, který zpevňuje, vyhlazuje a prokrvuje pokožku.

Poté následuje obvazování postižených míst speciálními obvazy, které přiblíží lymf. cesty k cévním, a díky tomu se lymf. tekutina má šanci přes uzliny a vyluč. systém přefiltrovat, a tak se škodliviny vyloučí z těla ven.

Klientka je obvázána obinadly speciální technikou a po dobu 50 minut je ozařována infračerveným světlem. Paprsky A generované infračerveným světlem působí hluboko do podkožní tukové tkáně. Celé ošetření trvá 2h a provádí se 1 krát až 2 krát za týden .Běžný úbytek za jedno ošetření je od 0,5cm až do 1 cm, ale ze začátku mohou být úbytky i větší např. až 3 cm ,ale většinou se udrží do příští kůry běžný úbytek, a to zmiňovaný 0,5cm nebo 1cm na každém měřeném místě. Ošetření se provádí jednou týdně 5-10krát za sebou a pro udržení stejného stavu se doporučuje jednou za 2 měsíce jednu kůru opakovat a nebo podle potřeby.

Ceník

Boky + nohy
Boky + nohy + břicho
Boky + nohy + břicho + ruce
Břicho + ruce
Boky + nohy + ruce
Ruce
Celé tělo
1 050 CZK
1 250CZK
1 400 CZK
900 CZK
1 150 CZK
700 CZK
1 600 CZK