O nás

Studio Ramiel

Studio Ramiel bylo otevřeno ke konci roku 2019.V našem studiu, se Vám dostane domácí atmosféry a kvalitních kosmetických, manikérský, pedikérských, masérských služeb a také pomoci při odstraňování celulitidy, rozšířených žilek a hemangiomů švýcarským přístrojem Teleagitron a mnoho dalšího.

Motto Studia Ramiel: Neexistují ošklivé ženy, jen některé jsou líné udělat se krásné.

Těšíme se na Vás Studio Ramiel.

Kristýna Hrbáčková

Odpovědná vedoucí Studia Ramiel

 
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a 8 let jsem pracovala jako zdravotní sestra. Povolání kosmetičky mě zaujalo na mém prvním kosmetickém ošetření v 18 letech, ale až teprve ve 25 letech jsem se rozhodla jít touto cestou, kdy se mi zdál sen o tom, že jsem kosmetička, a mám své kosmetické studio.
 
Od té chvíle jsem dělala vše, abych si tento sen vyplnila, a své první studio otevřela ve svých 30 letech a koncem 2019 otevřela své druhé studio, které jsem nazvala Studio Ramiel podle anděla jasu, který pomáhá prosvítit a objasnit cíl, motivaci, vizi a vyvést z bludného kruhu a prozkoumat Vaše nadání. Pracuji výhradně s německou kosmetikou Phyris, která mě zaujala svou kvalitou, účinností, využíváním rostlinných látek, ekologickým přístupem, designem, vůněmi a profesionálním přístupem k nám kosmetičkám a neustálým proškolováním. Není zkoušena na zvířatech!
 
Kromě práce mě baví hudba, malování, zvířata, cestování, umění.
 
Telefonní kontakt:
mobilní telefon: +420 603 520 315

Monika Červenková st.

Masérka

 

Telefonní kontakt:
mobilní telefon: +420 603 419 591

Kateřina Lasarová

Permanentní make-up

 

Telefonní kontakt:
mobilní telefon: +420 777 560 130