Masáže

Masáž lávovými kameny a jiné relaxační masáže, sportovní, těhotenské, plošky nohou a hlavy si ve studiu Ramiel nemůžete nechat ujít.

 

Masáž lávovými kameny představuje poměrně netradiční způsob masáže, přesto však patří mezi jednu z nejstarších relaxačních technik, která rovněž příznivě ovlivňuje lidské zdraví. Díky spojení masáže, horkých kamenů a principů čínské medicíny nachází uplatnění při celé řadě potíží a její oblast působení je tedy opravdu široká.

 

Lávové kameny byly hojně využívány již před mnoha tisíci lety. V Japonsku bylo obvyklé jejich přikládání na akupresurní body v oblasti břicha, kdy sloužily nejen k podpoře trávení, ale také k obnovení správného toku energie v těle, v Číně pomáhaly odstranit svalovou bolest. Také Indiáni byli přesvědčeni o jejich magické síle a věřili také, že každý kámen má svou duši.

 

Zda lávové kameny mají či nemají magickou sílu, o tom se již musíte přesvědčit sami, nicméně jejich vliv na lidský organismus je bezesporu pozitivní. K masáži jsou nejvhodnější kameny s velkou plochou, která umožňuje přenos většího množství tepla. Upřednostňuje se zároveň hrubší struktura, a to z toho důvodu, aby kameny držely na správném místě. Před samotnou masáží se kameny předehřívají na teplotu 37 – 40 °C, která je poté absorbována pokožkou do hlubších tkání a tak dochází k příjemnému uvolnění zatuhlých svalů.

Ceník

Masáž šíje (v sedě)
15 min
250 CZK
Masáž zad + šíje
45 min
550 CZK
Masáž nohou (celé nohy)
40 min
450 CZK
Masáž chodidel
20 min
300 CZK
Masáž chodidel (se zábalem)
30 min
390 CZK
Masáž rukou
30 min
300 CZK
Masáž rukou (se zábalem)
40 min
390 CZK
Masáž celková
120 min
1 000 CZK
Lymfatická masáž
75 min
900 CZK
Baňkování (dle času)
min
od 50 CZK