Medical ošetření

PHYRIS FoRest

Slibujeme Vám procházku lesem pro Vaši pleť! Výsledkem bude čistá mysl, odpočatá pleť a den plný energie. První dojmy a výsledky na pleti jsou ohromující. Pleťová linie poskytuje ucelený program produktů a kosmetické ošetření, které výrazně podpoří okysličení pokožky a dodá zářivý lesk zdravé pleti.

 

Jednou z dalších výhod je nadčasová ochrana před modrým zářením z tabletů, mobilů a počítačů, které denně používáme a stresují naši pokožku.

 

Cena ošetření je 1 350 CZK.

Mezoterapie - Mikrojehličkování

DOPORUČENÍ PŘED OŠETŘENÍM – zakoupit v lékárně Panthenol gel

 

INDIKACE: ochablá, vrásčitá, barevně nesrovnaná pleť, pro zjemnění póru a jizev, nezdravý vzhled pokožky, povolené kontury obličeje.

 

KONTRAINDIKACE: onemocnění srdce, kardiostimulátor, onkologické onemocnění, špatná srážlivost krve, cukrovka, alergie na zlato, opary, virové onemocnění výrazná kuperóza.

 

PRŮBĚH OŠETŘENÍ: doba ošetření je do 60 min

Odlíčení pleti, aplikace anestetického krému, působení mikrojehličkového pera, aplikace séra podle potřeby pleti a zklidňující maska.

 

PÉČE PO OŠETŘENÍ: 24h zákaz sauny, potápění a slunění až za 14 dní , poté s faktorem SPF 30-50. Make-up povolen až po 72h, a před ošetřením zakoupit v lékárně Panthenol gel, který se maže dokud položka pne. Ošetření se opakuje za 2-3 týdny 3-6 krát za sebou, při větší hloubce vpichů za 4 týdny také 3-6 krát za sebou.

 

Cena jednoho ošetření 1 690 CZK. Při zakoupení balíčku 3 procedur vychází ošetření na 1 500 CZK. Luxusní ošetření přípravky s kmenovými buňkami 2 200 CZK.

Peeling

V CARBON

Jedná se o vysoko profesionální proceduru, první proti vráskový peeling s aktivním karbonem. Neinvazivní omlazení, které posune Vaši pleť do vyššího levelu. Dokonalé čistící a má výrazné detoxikační účinky. Působí na linky, vrásky, rozšířené póry, akné, jizvy, zlepšuje textury pleti, lifting. Vhodné i v letním období!

Je to procedura, která v ČR a SR patří mezi nejžádanější v TOP 10 kosmetických ošetřeních. Provádí se pouze na estetických klinikách nebo v certifikovaných kosmetických salonech. Je vhodná, jak na problematickou pleť, tak i povadlou, která potřebuje lifting a zpevnění kontur. Výborná v kombinaci společně s maskou kmenovými buňkami. Tu to péči doporučuje i plastický chirurg MUDr. Kučera, který se proslavil zákrokem-spánkový lifting. I on používá tento produkt po některých provedených operacích. Dá se aplikovat i na prsa a dekolt nebo na břicho. Provádí se po týdnu 3krát za sebou.

 

Cena této služby je 1 950 CZK za 45 minut.

Trvalá na řasy

Cena této služby je 400 CZK.

Teleangitron

Přístroj Teleangitron patří mezi nejmodernější přístroje kosmetického průmyslu firmy MEDISTELLAR GmbH Switzerland

 

Využívá metodu tzv. studené jehly, která kombinuje využití stejnosměrného a střídavého proudu. Jedná se o zaručující metodu při odstraňování nežádoucích červených žilek, chloupků, fibromů a bradaviček s pomocí zlaté vlasové jehličky. Aplikace této metody je velmi jednoduchá a spolehlivá a výsledky si můžete zkontrolovat hned po zákroku.

 

Oproti laseru je vhodnější na ošetření menších ploch. Můžete ji použít na jakýkoliv typ, či barvu pleti a na všechny typy chloupků. Nevhodné pro těhotné, kdo má kardiostimulátor, nádorové onemocnění nebo alergii na zlato.

Proč Teleangitron?

Čím je jedinečný a odlišný u odstraňování žilek a hemangiomů? Na rozdíl od běžně využívaného KAUTERU NEVYPALUJE a NEPÁLÍ. Teleangitron je jediná metoda šetrného a trvalého odstranění chloupků a teleangiektázií.

 

BEZ vzniku hyperpigmetací

 

BEZ vzniku jizev

 

BEZ nekrotizace okolní tkáně

 

Po ošetření k celkovému vylepšení stavu žil v těle, doporučuji užívat Veronuton forte, Pupalku, Couperose balm nebo cream od Phyris, vyhýbat se sauně a velkým teplotním změnám.

Ceník

Odstranění žilek, hemangiomů,
chloupků přístrojem Teleangitron
30 min
+ 15 min
1 100 CZK
+ 20 CZK

Ošetření kmenovými buňkami

Kmenový buňky omlazující ošetření

Kosmetické ošetření s okamžitým omlazujícím efektem, díky kmenovým buňkám z květů jabloní. Ošetření trvá 120 min, kde dochází k aplikaci přípravků s kmenovým buňkami z řady Perfect Age-Phyris. Na závěr je pokládána speciální maska Ageless Cell Renewin, která se snadno penetruje do mezibuněčného prostoru a regeneruje vlastní kožní buňky, upevňuje kolagenový a elastinový vlákna/3D efekt. Maska okamžitě zpevňuje a vypíná kontury a barevně srovnává pleť.

 

Cena této služby je 1 690 CZK za 120 minut.